تبلیغات در مجله اینترنتی پرتو مگ

تبلیغات در مجله اینترنتی پرتو مگ

مجله اینترنتی پرتو مگ یک مجله‌ی اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی پزشکی و سلامت روان و روانشناسی می‌باشد. تبلیغات در مجله اینترنتی پرتو مگ، بصورت تبلیغات بنری، رپرتاژ آگهی و بک لینک می‌باشد.


تبلیغات در مجله اینترنتی پرتو مگ بصورت رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازدهی را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای رزرو بنرهای تبلیغاتی در مجله اینترنتی پرتو مگ ابتدا موقعیت‌های مختلف را در این بخش مشاهده کرده و سپس از طریق تلفن‌ های 09913611162 یا آدرس ایمیل partomag.com@gmail.com با ما در ارتباط باشید.


تبلیغات در مجله اینترنتی پرتو مگ بصورت رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های پرتو مگ در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب پرتو مگ معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید با شماره‌ تلفن‌ های 09913611162 یا ایمیل partomag.com@gmail.com تماس بگیرید.


شرایط رپرتاژ آگهی در پرتو مگ

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات پرتو مگ در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از پرتو مگ را خواهید داشت. پرتو مگ مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند. متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و پرتو مگ تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از 3 تصویر و 3 عدد لینک هستید و همچنین محتوا می‌تواند بین 800 الی 2000 کلمه باشد.


تبلیغات در مجله اینترنتی پرتو مگ بصورت بک لینک

در تبلیغات بصورت بک لینک، مشتری می‌بایست کلمه کلیدی مورد نظر خود را همراه با صفحه فرود را مشخص کرده و در اختیار مجله اینترنتی پرتو مگ قرار دهد، بک لینک ها بصورت یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله می‌باشند که بصورت follow خواهند بود، که در صورت تمایل نسبت به رزرو تبلیغات بصورت بک لینک می‌توانید از طریق تلفن‌ های 09913611162 یا آدرس ایمیل partomag.com@gmail.com با ما در ارتباط باشید.